سفارش طراحي بنر تبليغاتي

در اينجا ليست سوالات متداول در ایران بنر را مشاهده ميکنيد ، اگر اينجا به جواب سوال خود نرسيديد ميتوانيد آن را از طريق قسمت تماس با ما در ميان گذاشته تا به جواب خود برسيد ، ما هميشه از پاسخ گويي به سوالات مشتريان خوشحال ميشويم ، پس در پرسيدن سوالات خود درنگ نکنيد !

------------------------------------------------------------------------------------


 • هزينه طراحي چقدر است ؟

هزينه طراحي بنر تبليغاتي بستگي به ابعاد آن دارد ، محبوب ترين و پر کاربرد تربن سايز بنر در ايران سايز 468در 60 است که هزينه آن تنها 20 هزار تومان است ، به طور کلي افزايش قيمت طراحي بسته به ابعاد طرح ميباشد . براي اطلاعات بيشتر به قسمت تعرفه ها مراجعه کنيد .( همچنين هزينه هر فايل PSD تنها 10 هزار تومان است ) .

 • فايل هاي منبع يا PSD چيست ؟

اين فايلها شامل متن ها و تصاوير استفاده شده در طرح شما بصورت لايه باز ميباشد که به سادگي قابل ويرايش در نرم افزار فتوشاپ ميباشد .اين فايل براي کساني که نياز دارند در بازه هاي زماني بنر خود را تغيير دهند بسيار مناسب خواهد بود .

 • به نظر اطلاعات لازم براي ساخت يک بنر پيچيده است ، چه اطلاعاتي لازم است ؟

ما حداقل اطلاعات را از مشتري ميخواهيم ، کافيست متن دلخواه خود را بنويسيد ، همچنين ممکن است برخي بنرها نياز دارد که در آن از لوگو يا تصويري خاص که مد نظر شماست استفاده شود ، که آن را براي ما ارسال کنيد ، به طور پيش فرض طراحان ایران بنر بر اساس معيار هاي طراحي و نوع سفارش شما از رنگ بندي و تصاوير مناسب استفاده خواهند کرد .

 • زمان تحويل يک سفارش چقدر ميباشد ؟

به طور معمول هر سفارش در کمتر از 3 روز تحويل داده ميشود ، ولي ممکن است به دليل فشار کاري بالا تحويل آن تا يک هفته هم طول بکشد ، اگر پس از يک هفته سفارش شما ارسال نشد سريعا با ما تماس بگيريد .

 • آيا شما بنر فلش هم طراحي ميکنيد ؟

نه ، در اين بازه زماني ما بنرهاي فلش طراحي نميکنيم ، طراحي بنر گيف و متحرک نوع هوشمندانه اي از آگهي تبليغاتي ميباشد !

 • من لوگو ندارم ، اين قسمت را شما طراحي ميکنيد ؟

در حال حاضر کار تخصصي ایران بنر طراحي بنر تبليغاتي ميباشد و اگر شما آرم نداريد ما عنوان و اسم شما را با طرحي خاص براي بنر طراحي خواهيم کرد . همچنين اگر نياز به طراحي لوگوي اختصاصي و حرفه اي داريد ميتوانيد سفارش خود را به بانک گرافيک بسپاريد .

 • چگونه هزينه طراحي را  پرداخت کنم ؟

شما ميتوانيد به وسيله کليه خود پردازهاي عضو شتاب ، همچنين به صورت اينترنتي هزينه طراحي را به يکي از شماره حسابهاي سايت واريز نمائيد .

 • آيا شما بنر را با سايز سفارشي هم طراحي ميکنيد ؟

بله ، شما ميتوانيد به راحتي هنگام ثبت سفارش ، سايز دلخواه خود را نيز براي طراحي وارد کنيد .( هزينه طراحي اين گونه سفارشات نيز بسته به ابعان آن ، برابر با نزديکترين ابعاد موجود در قسمت تعرفه هاي طراحي بنر ميباشد .

 • اگر پس از طراحي بنر من به تغيير احتياج داشت چه کنم ؟

پس از ارسال بنر به ايميل شما و مشاهده آن ميتوانيد در جواب همان ايميل تغييرات خود را ارسال نمائيد ، ما تا سه مرتبه بنر شما را به رايگان تغيير خواهيم داد .

 • چه تغييراتي بررسي ميشوند ؟

گاهي ممکن است شما تغييراتي نظير نوع رنگ ، فونت هاي نوشته ، قسمتهاي متحرک بنر  و ... داشته باشيد که به رايگان انجام ميشود ، اما گاهي ممکن است به طور کلي متن بنر يا موضوع و همچنين نياز به تغيير سايز آن داشته باشيد . در اين صورت شما بايد هزينه طراحي يک بنر جديد را شارژ کنيد .

 • تا چه زماني امکان تغييرات در بنر من وجود دارد ؟

پس از ارسال بنر به آدرس ايميل شما ، تا 48 ساعت ميتوانيد اقدام به اطلاع تغييرات در بنر و اصلاح کنيد ، زيرا پس از 48 ساعت ديگر ما نميتوانيم  به رايگان در آن تغييراتي ايجاد کنيم و تغييرات پس از اين زمان شامل هزينه اضافي خواهد بود .


 
تمامي حقوق اين سايت و آثار نزد ایران بنر محفوط ميباشد
Copyright © 2012 Iranbaner Group